Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czy to przestanie spadac?

Zgłoś do moderatora
Call2action oraz Direct SA.
Warto zobaczyć portfel a potem przeglądnąć notowania oraz sprawozdania kwartalne spółek. Mam wrażenie ,że podmiot gospodarczy BBICAPNFI istnieje jedynie do pobierania pensji przez grono zasiadające w spółce.
Uzasadnienie:
Brak polityki spółki czyli brak kasy.
Mały wpływ na spółki w których posiadają udziały /oprócz 2 lub 3/
Czemu BBICAPNFI nie zareagował na sytuacje w dwóch wymienionych spółkach?
Obligacje na New Conect/ chyba./
Dodatkowo planowana emisja akcji.
Porównując udziały do wyceny kursu to znajdujemy się na niskim poziomie ,który nadal będzie się obniżał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 0,00% 0,95 2020-01-24 13:17:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.