Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czy to przestanie spadac?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-02-19 o godz. 14:05 ~xxxxx? napisał(a):
> zainwestowaliśmy w syf, który powoli umiera. Zauważ ,że
> dwie spółki padły a następne nie zapowiadają na hurra
> optymizm. Sam mam skromny pakiet akcji i nie wiem co z
> nimi począć a wiedz ,że sa lepsze podmioty do inwestowania.


obrot zaden, 295. Sporo ludzi ma jeszcze sporo tego papieru. Bo od jakiegos roku nikt z drobnych nie wyskoczyl ze swoich pakietow. Kazdy siedzi i trzyma w nadziei....

zawsze sa lepsze okazje....raz z nich korzystasz, innym razem patrzysz jak inni korzystaja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 0,00% 0,95 2020-01-17 09:39:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.