Dnia 2017-02-01 o godz. 14:28 ~klonklonow napisał(a):
> Dnia 2017-02-01 o godz. 14:11 ~Tomek napisał(a):
> > SMA15 I 45 sygnał kupna a oni dalej o spadkach :D
> > Jak dzisiaj będzie jeszcze na zielono czego nie wykluczam to będzie WYLESZCZANIE ROKU :D buahahahhahahahah
> > Kto mi oddał po 1,10-4 ???
> > PS taka sama sytuacja na QUBICGMS ja też zapakowałem dzisiaj po 2,42 i już jedzie nad SMA15 a 45 blisko obserwować !!!!
>
>
> ja pisalem nic bez przyczyny sie nie dzieje (INFO)
> ale ty dokladnie napisales
> "nie wykluczam to będzie WYLESZCZANIE ROKU"
> o i juz zaczyna sie wyscig szczurow :]]]]
> BEDA WIDLY NA 1,57 !!!! ;]
do 16.00 na zielono :]]] tiktiktik