SMA15 I 45 sygnał kupna a oni dalej o spadkach :D
Jak dzisiaj będzie jeszcze na zielono czego nie wykluczam to będzie WYLESZCZANIE ROKU :D buahahahhahahahah
Kto mi oddał po 1,10-4 ???
PS taka sama sytuacja na QUBICGMS ja też zapakowałem dzisiaj po 2,42 i już jedzie nad SMA15 a 45 blisko obserwować !!!!