Dnia 2017-02-01 o godz. 14:11 ~Tomek napisał(a):
> SMA15 I 45 sygnał kupna a oni dalej o spadkach :D
> Jak dzisiaj będzie jeszcze na zielono czego nie wykluczam to będzie WYLESZCZANIE ROKU :D buahahahhahahahah
> Kto mi oddał po 1,10-4 ???
> PS taka sama sytuacja na QUBICGMS ja też zapakowałem dzisiaj po 2,42 i już jedzie nad SMA15 a 45 blisko obserwować !!!!
ja pisalem nic bez przyczyny sie nie dzieje (INFO)
ale ty dokladnie napisales
"nie wykluczam to będzie WYLESZCZANIE ROKU"
o i juz zaczyna sie wyscig szczurow :]]]]
BEDA WIDLY NA 1,57 !!!! ;]