Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czy to ma jakieś dno?

Zgłoś do moderatora
rACZEJ DNA NIE MA NIGDZIE . aKCJE spadają 90% czasu a tylko 10% casu rosna. To jest czas 90 % . Wszytko jest do gazu nie ma klimatu i predko nie wróci. Niektóre konie wywlone z 10 pietra odbija sie do 3 ale zalecam urlop Niech Ci co muszą sami w gównie GPW grzebia My powinnismy stać z boku. Pedały w białych kołnierzykach niech się same bawia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET 0,00% 10,75 2022-05-24 10:01:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.