Forum Giełda +Dodaj wątek

Czy to ma jakieś dno?

Zgłoś do moderatora
Nie ukrywam, że trochę mnie niepokoi ten spadek swobodny papiera, jestem akcjonariuszem od dłuższego czasu i na portfelu mam małą masakrę, a spółka nabrała wody w usta i zadowoleni z siebie. Drogi Zarządzie - spadek wartości firmy o 60% w krótkim czasie to nie jest normalna sprawa i wypadało by zająć jakieś stanowisko. Pal licho dywidendę, gdzie skup? Gdzie inwestycje? Zaróbcie na te sowite podwyżki które sobie daliście!
NIE zadowolony inwestor!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DIGITANET 1,38% 11,00 2022-05-18 17:00:00