Dobrze się czujesz? Nie naganiaj na gówno, które zostanie zdjęte z giełdy. Aquatech się skończyło. Kto miał zarobić to zarobił. Teraz tylko upadek i wypad z giełdy. Śmieć jakich mało. Tego nie kupi nic. Chorzy ludzi zbierają te akcje na wieczne trzymanie.