tylko że kurs Advadisu akurat mocno wzrósł...
Poza tym to nie tylko od relacji inwestorskich zależy przecież kurs tylko też od samej spółki!
coś mi się wydaje, że konkurencja P&L brzytwy się chwyta, a właściwie brzydko się chwyta. Jako inwestor nie znam lepszej agencji niż P&L, więc darujcie sobie takie nagabywanie frustraci i nieudacznicy