Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -78,33%

Re: Czy ta firma może stać się Hitem 2018

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-12-17 o godz. 20:44 ~Le napisał(a):
> Te 4-5 mln akcji o których piszesz to jest nasz ff ile leszczy może to mieć. A ta spółka RX to też niezły pomysł w stanach z 5 spółek z takim początkiem w nazwie i wszystkie z branży medycznej

Moim zdaniem, główni akcjonariusze mogą stawiać na dwa scenariusze:
1. Na serio chcą działać w tej branży. Podpisują umowy z jakimiś dużymi dostawcami suszu czy oleju z Kanady, USA, Izraela czy Holandii. Może np. Calatrava sprzedaje swoje akcje partnerowi. Może jest kolejna emisja na rozwój działalności. Współpraca z którymś z gigantów z branży sprawi, że kurs zawędruje na biegun północny.
2. Chcą po prostu być furtką do polskiego rynku - sprzedadzą wraz z Calatravą wszystkie albo prawie wszystkie akcje. Oczywiście troszkę wyżej.
W obu przypadkach powołanie spółki RX Recepta) a potem przemianowanie Genesis Energy na Medical Cannabis miałoby duże znaczenie - zwiększa pozytywny odbiór u partnerów zagranicznych. Dodaje powagi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.