Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,36 zł , zmiana od tamtej pory: -82,65%

Re: Czy Pozbud ma szansę powtórzyć sukces Columbusa ??

Zgłoś do moderatora
Mocno się z Tobą zgadzam, aczkolwiek uważam że PZB w zestawieniu z Columbusem fundamentalnie wygląda byczo, więc tutaj widać ogromny potencjał, ale wiadomo, że aby tak się stało musi się rozwinąć sentyment do danej spółki, a tutaj będą pomocne kolejne umowy z PKP oraz dobre raporty i dalej dobrze prowadzona polityka informacyjna Zarządu. No i na PZB mamy ewidentny trend wzrostowy, a wiadomo nie od dziś, że trend jest zawsze przyjacielem :) bo świadczy o sentymencie do danego papieru. Teraz przez dwa tygodnie była pewna konsolidacja i naturalna oraz potrzebna wymiana akcjonariatu, więc zobaczymy co przyniosą kolejne dwie sesje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPREMUM 14,81% 0,93 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.