Jest to akcja zorganizowana, nagle Albert na X pisze o tym że brałby Ski ma Medinice, którym się nie interesuje podczas swoich analiz, dopiero zapytany odpowiada, mie mija tydzień jest podbitka na 95zl, a potem nagle w Ortex pojawia się 40tys czy więcej na szort... przypadek ?