Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,05 zł , zmiana od tamtej pory: -6,93%

Re: czy ktos wie ile ziemi ma duda-gobarto w 2021r

Zgłoś do moderatora
Obawiam się że tych akcji nikt nie gromadzi. Raczej ktoś mając mały zapas animuje na spadek. W efekcie wielu drobnych sprzedaje stare zalegające na rachunkach resztki. Stracili ponad 90% to często są kwoty bez znaczenia. Wartość majątku spółki, jeśli rośnie, nie musi być pokazywana w bilansie. Na tym korzysta Cedrob.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GOBARTO -3,29% 4,70 2021-11-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.