Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,98 zł , zmiana od tamtej pory: 0,40%

czy ktos wie ile ziemi ma duda-gobarto w 2021r

Zgłoś do moderatora
jw,
w 2010 mieli kilkanascie tysiecy hektarow , wiemy jaka była cena ziemi w 2010 , a jaka jest w 2021 roku , a le ziemi jest we wieczyste uzytkowanie , STARY DUDA wie dlatego nie pusci im tego PAKIETU nawet za 400-600 milionów , bo to jest wartosc dodana do tej spolki , wartosc ksiegowa dudy -gobarto 10,34 pln a na gieldzie 4,98 pln
ale ktos to mocno broni
JAKA JEST ILOŚĆ I WARTOSC ZIEMI KTORĄ POSIADA GOBARTO w 2021 r moze ktos wie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GOBARTO -9,09% 5,00 2022-01-18 12:07:27