Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: czy ktoś wie coś nowego?

Zgłoś do moderatora
Mają w nosie Newconnect i raportowania tu cokolwiek. Złożyli w KRS sprawozdanie finansowe za 2019, oczywiście nie przebadane przez biegłego. W wyniku czego budzą wątpliwości wartość majątku wykazana w sprawozdaniu - może być zawyżona. Z raportu zarządu wynika iż spółka to wydmuszka. Mają za zadanie ściągnąć 1,4 mln należności handlowych (co ciekaw udzielili pożyczkę długoterminową na 230 tys zł) i spieniężyć co się da, bo wg. zarządu : "[...]czas na jej przeprowadzenie w wymiarze 2-3 letnim, [...] poprzez restrukturyzację rozumie się zaspokojenie wierzycieli. Nie można bowiem z uwagi na skalę szkód wyrządzonych spółce w latach 2017-2018 oczekiwać wyrównania strat i kontynuacji działalności w innym celu niż zaspokojenie wierzycieli spółki." Czyli po upłynnieniu co się da likwidacja/upadłość czy co?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYMBIO 6,56% 0,65 2019-06-03 09:31:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.