Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,18 zł , zmiana od tamtej pory: 44,03%

Re: Czy ktoś się domyśla co się tu dzieje?????

Zgłoś do moderatora
Nie sądzę aby tyle wypłacili . Co do zysków byłbym spokojny , nie biorąc pod uwagę rezerwy na świadczenia emerytalne , w 2 kw. zyski są rekordowe . Kurs euro nam sprzyja - ponad 80% sprzedaży w euro . Uruchamiają nowy piec , a do tej pory mieli pełne wykorzystanie mocy produkcyjnych . Czy będzie zbyt na zwiększone moce ? Niemcy zwalniają , ale dalej wolumeny sprzedaży w przemyśle motoryzacyjnym są imponujące. Jeśli ciągle będą modernizować moce produkcyjne ( a to robią ) mimo spadającego rynku w Niemczech zamówienia mogą rosnąć , bowiem są konkurencyjni cenowo . Trzeba pamiętać , że wojna celna USA Chiny podnosi ceny na niektóre wyroby . Są firmy Chińskie , które wypadły z USA i Ameryka szuka zamienników . Ten kierunek też możemy wkrótce i tu zobaczyć . A w kraju kolejnictwo . Średnio i długoterminowo świetna spółka . A co do pewnych manewrów z kursem i niektórych wypowiedzi na forum...Spółka kupuje akcje dla kadry , jeszcze chyba jedna transza do kupienia . A czy z chciwości nie wyleją dziecka z kąpielą to zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -0,43% 4,58 2020-05-29 16:44:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.