Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,12 zł , zmiana od tamtej pory: 46,79%

Re: Czy ktoś się domyśla co się tu dzieje?????

Zgłoś do moderatora
Chyba, ze właśnie ten przyszły spodziewany kryzys dołuje kurs. Jesienią kurs był dołowany spodziewanymi podwyżkami cen energii... Grunt, żeby płacili co roku dywidendę i żeby ta dywidenda była coraz wyższa. Wtedy za jakiś czas nawet kurs wróci do normalności. Ten sam problem dotyczy wielu innych spółe. W 2008 r. małe spółki były kilkukrotnie przeszacowane by wkrótce runąć 80% w dół, a obecnie są często kilkukrotnie niedoszacowane. Jeśli kryzys będzie słabszy od przewidywań lub w ogóle go nie będzie, z czasem małe zdrowe spółki mogą pójść ponad 100% w gore (należy przy tym pamiętać, ze np odpowiednikiem 80% ruchu w dół jest 500 % ruchu w gore).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -0,43% 4,58 2020-05-29 16:44:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.