Widzę że niewiele zrozumiałeś z tego przekazu,Twoja sprawa.Forum publiczne,to oceniam.Pisze o Twoich bajkach versus rzeczywistość.Za treść moich postów ponoszę odpowiedzialność,a to że o czymś zapomniałem nie ma najmniejszego znaczenia.Twoj portfel i zaangażowanie w spółkę, spółki niewiele mnie interesuje.Mnie interesuje i oceniam kto coś pisze i w jakim celu i to oceniam.