Szotgun, z Ciebie to jest dopiero klimaciarz.
Carlos nigdzie nie zniknął. Pisze na innych formach. Na takich gdzie nie można pisać takich bzdur jak te Twoje wyżej.
Btw powiedz co decyduje że raz podpisujesz się Szotgun, raz Goldman, raz jeszcze inaczej. Masz jakieś zaburzenia tożsamości że występujesz w wielu osobach? Bez urazy Stary, tylko z czystej ciekawości pytam :)