Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,40 zł , zmiana od tamtej pory: -0,74%

Re: Czy Alumetal podzieli losy Impexmetalu?

Zgłoś do moderatora
Parę osób pisało tu przy 35 zł, żeby brać, bo to okazja, jaka się nie powtórzy szybko. A zamiast kupować, teraz będziecie się zastanawiać, czemu rośnie ; ) Bawi mnie to, prawdę mówiąc. Ja jestem opchany Alumetalem po uszy, od miesięcy kupowałem na zmianę tylko dwie spółki: CLN i właśnie Alumetal. Cel cały czas ten sam, sprzedaż powyżej 60 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL -7,82% 40,10 2020-02-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.