widocznie ludzie zmadrzeli wkoncu i pouciekali z podazy w tak smiesznie niskich cenach czkeamy chociaz na nominal 1,20zl nie badzcie glupi i nie oddawac taniej akcji, warte na dzis dzien sa ponad 2zl wedlug wartosci ksiegowej nic sie nie zmienilo przeciez.