I tą okazją jest OML....adameczek popytaj czasem starych wyjadaczy...wiesz coś o spółce? O GT który miał byc hitem?
"Laser-Med zadebiutował na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku i działał w branży medycyny estetycznej. W kwietniu 2017 roku zarząd spółki zatwierdził nowe kierunki jej rozwoju i podjął decyzję o zmianie przedmiotu działalności na inwestowanie w podmioty z branży gier komputerowych oraz mobilnych."
A wiesz ze branża medycyny kosmetycznej to niekoniecznie lider gier komputerowych?? Moze im się uda z tą JEDNĄ grą ....ale to znowu gra pod jeden tytuł. Ghoostrunner jest arcade ...niby ma być hitem.... Wyleszczyli Cię ....i to właśnie wtedy kiedy AT mówi mocne kupuj...