Pokazali wreszcie dobrze zrobiona preprodukcji HF City. Są wreszcie szansę na dobre wyniki te ostatnie za 2Q to była tragedia. Prezio spłacil połowę długu, a teraz doszła jeszcze bardzo ładna sprzedaż PD czego już nikt tu się nie spodziewał. Czyli można spokojnie przyjąć, że wyniki za 2Qi 4 Q będą dobre a wie wycena musi wzrosnąć.