Adameczek, oj, Adameczek, co Cię podkusiło, żeby sprzedawać teraz, po uporządkowaniu Spółki (w pewnym momencie, jak Mini od Twojego naganiania, aż miałem ochotę odkupić co miałeś / pewnie dziś połowicznie sfinalizowane), ale przechodząc do konkretów, czemu z perspektywą chociażby do końca roku z :
HW - PS4/Xbox,
BoE - poczytaj sobie steam,
3Q - Assety
4Q - wyprzedaże PD / HW + w/w premiery np: BoE
Nie wspominając o finansach Spółki.
I co teraz w OML, z wątpliwym tytułem, bez płynności...tam będziesz inwestował, serio.... ?