Dnia 2016-05-08 o godz. 20:07 ~kaziutek napisał(a):
> tiaaa teraz kazdy zarobiony bo kupil po 14 a sprzedal po 16, ciekawe tylko kto odbieral od 2zl do 20gr pewnie grubego ubraliscie miszcze.
Ja ci dwa razy z sesji na sesję pisałem nie marudź tylko kupuj bo była okazja.
Trzeba było ciąć straty jak spadało to byś nie musiał teraz dowartościowywać się. Zawsze taki wtopi wszystko co ma a potem wisi na forum jakiejś spółki i marudzi.
Na mgames tez tacy jak ty byli co zaklinali że z grosza to nie wstanie, kto zaryzykował ten zarobił bardzo dużo, raz zysk a raz w strata,nie zawsze jest kolorowo. :)