Dnia 2016-05-08 o godz. 15:50 ~kaziutek napisał(a):
> poczekasz dluzej to kupisz jeszcze taniej, tylko komu to potem sprzedasz skoro kazdy bedzie zapakowany po 10gr?
Po co ty tu siedzisz od tygodni i w koło to samo, kurs od 15 marca z 10gr na 20gr wzrósł czy to źle? Nie jeden tu zarobił, a ty przez ten czas non stop to samo. Straciłeś, nie podoba ci się to daj spokój innym i nie praw idiotycznych komentarzy.
Trzeba było kupować to byś stratę odrobił a tak wisisz na tym forum i bredzisz.