Mnie tu nie było jak spadało to raz. Pisałem ci wyraźnie kupuj a nie marudź ze dwa razy byś zarobił.
Gdzie byleś jak rosło na 20gr, tak si wyśmiewałeś z tych co brali przed pierwszym wzrostem na 20gr a jak ruszyło to milczałeś jak kamień, potem była korekta i kurs z 20 spadł na 16gr a ty ujadałeś i śmiałeś się dalej. Pisałem ci wtedy kupuj po 16gr to sprzedasz po 17gr oczywiście ty widziałeś spadki.
14 maja ujadałeś jak najęty, brali po 16gr a ty pisałeś że będzie spadek, kilka dni później kurs ponownie zaliczył 20gr.
Teraz mogłeś kupić po 14gr i spokojnie sprzedać po 15gr ale nie lepiej ujadać.
Dlaczego jak kurs idzie w górę milczysz?