TRUE....
wiecie co, ja czuje jednak dużą moc pozytywnej energii zgromadzonej wokół tej spółki - Ci którzy ją rozwijają, po co jest produkt, jaki jest cel tego wszystkiego....jak sobie przeanalizuje człowiek to serce zaczyna rosnąć
wierzę, że ta dobra energia przełoży się na sukces spółki i przyniesie również korzyści akcjonariuszom, którzy są ze spółką od początku
Nadchodzi wielki czas dla Brastera. Będzie głośno o tym produkcie. Polska to pierwszy krok, wartość prawdziwa będzie zbudowana zagranicą.
Zarząd nie odpuści - ma jasny cel i realizuje go krok po kroku. Determinacji, konsekwencji i zaangażowania może pozazdrościć nam większość spółek i akcjonariuszy z głównego parkietu.
Zróbcie print screen tego postu i przeczytajcie sobie za 3 lata.
Pozdrawiam, miłego popołudnia!