Jesteś typowym przedstawicielem polskiego społeczeństwa, którego głównymi cechami jest ZAZDROŚĆ, CHCIWOŚĆ,ORAZ PRZEGROMNA SATYSFAKCJA Z TEGO ŻE KOMUŚ COŚ NIE WYSZŁO , wszędzie na świecie gdzie wprowadzano by podobny produkt wszyscy by kibicowali wysyłali POZYTYWNĄ ENERGIĘ żeby się udało BO Z TAKICH RZECZY BOGACI SIĘ PAŃSTWO ,A CO ZA TYM IDZIE RÓWNIEŻ SPOŁECZEŃSTWO dlatego jesteśmy tu gzie jesteśmy , a nie gdzie AMERYKANIE wszyscy ci negatywnie nastawieni forumowicze na pewno będą mieli dziką i o wiele WIĘKSZĄ SATYSFAKCJĘ JEŻELI BIZNES NIE WYPALI NIŻ W PRZYPADKU GDYBY SIĘ IM UDAŁO ZAROBĆ !!!