ostrzegałem, że na tych akcjach się nie zarobi, to pisaliście, że jestem głupi. Zjazd do 2 złciszy nieunikniony. Większość ludzi, co czekała na wyniki (dobre), liczyła na wzrost kursu, a tu nic. Jazda w dół dopiero się zacznie. Przypomnę się jeszcze. (koniec września 2 złocisze, tam czekam)