poradźcie mi jak to zrobić. Jak wywale wszystko co mam, to zwale kurs do 1.9 złotego.
Przyznam, że akcje Moja to najgorsza inwestycja, jakiej dokonałem w ostatnich miesiącach. I nie piszcie, że nie mam racji, bo to nie ma sensu. Zamrażanie gotówki na następne pół roku nie wchodzi w grę.