dobrze piszesz, spółka z pewnością dla wytrwałych. Ja również wierzę w branżę bardzo mocno, chociaż wiem, że na innych spółkach mogłem zarobić obracając tą kasę, ale nie mam czasu na siedzenie codzie nie i granie na kilkuprocentowych skokach. Pewnie jeszcze nie szybko, ale zarobimy. Ja nie oceniam spółki tylko z perspektywy liczb