Po 18 nie chcą kupować, wniosek prosty, będzie sprzedaż, na 12 i 13 groszy po niecałe 100k, czyli pewne że tam spadnie jak zaczną wyrzucać. Brak popytu oznacza spadki a tak małe ilości w arkuszu to zły znak. Myślę że maksymalnie do 10gr zjadą ale kupno po 12, 13 groszy to dobra cena.