Dnia 2016-04-29 o godz. 06:42 ~aaa01 napisał(a):
> Leszczu czeka jak będzie po 0zł i wtedy zapakuje pod korek. Tylko bidula nie wie jak wtedy można będzie kupić i nie potrafi tego wytłumaczyć. Podobnie nagania na spadki k coś tam. Tak jak kilka dni temu napisałem teraz trzeba będzie wytrzymać z naganiaczami do 13 maj. Pisałem również, że raport będzie ok i taki jest. Z optymizmem też podchodzę do raportu za I kwartał. Ale decyzja należy do Was. Kierujcie się swoim rozumem i posiadaną wiedzą o Spółce.
13maja wyniki za IQ będą dobre ale do tego czasu sporo tutaj wpadnie drobnicy chcących zarobić kilka groszy