Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,90 zł , zmiana od tamtej pory: -5,95%

Re: coś się ruszyło

Zgłoś do moderatora
Trzymam to i trzymam, ale coraz więcej mam wątpliwości. Przy obecnym boomie budowlanym wyniki rozczarowują. Chcą robić inwestycje w rozbudowę potencjału, a firmy budowlane mają mniej pracy przy ofertowaniu, czyli zapotrzebowanie u kluczowych klientów spadnie w ciągu roku, tylko na jak długo?
  • coś się ruszyło Autor: ~prosty_chlop
  • Re: coś się ruszyło Autor: ceje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KONSSTALI 0,00% 25,30 2020-01-02 17:03:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.