ile bedzie czy nie bedzie to jak granie w pokera z zmaknietymi oczami! !!jak maiwa lynch!
natomaist fundamentalnei an te chwile z analziy wielu spolek na rynku protektor jest najciekasza i najlpesza!
znaknicie ma sie ev/ebidta reszta spolek raczej o zadzluzeniu moze malo dobrego powiedziec,ale inwestor potrzebny,a konsolidajca na rynku nieunikniona!
tu nie trzbea duzych pienidzy baaa...bardzo amle pwornujac chocby do wyceny z sektora spolek,czy podnych podmitow w samej europie boz a granic ana wall street 100mln zl to sa namaistki obrotow an najjmniejszych psolkach dziennych obrtow z nasdaqa!