cos ty!
mialem za 3zl przed div sprzedlaem powyzej 3,3 odkupilem 3 dni przed div w dolku po 3,26 i do div przeztryamlem zarowno w jednym jak i drugim przyadku bylo to 8k!
tutaj jest taka cisza,ze az prosi sie o pozadna hosse,dobrze by bylo aby ruszyli bo trzymaja i przerzucaja jak wczoraj,w pakietowkach oddac po 3zl i po prosblemie jelopy z noble!
Przy takiej wyecnie i rynku az sie prosi!
tak wiec spokojnie,cieszyloby mnie gdyby sprzedlai ta neiruchomosc jzu do kocna pazdzienrika najpozniej wszytskie dokumenty itd a do 31 grudnia jezlei nie klamia maja czas osateczny na zamkniecie sprzedazy tak podaja.
jakies 10% wartosci pisza,ale dla stategicznego to raczej nie problem aby zorbic wezwanie,pytanie jaka cena ich satysfakcjonuje ??
podbno ING MA po 5,5zl?
po ile ma PZU??
szymula,szostak?
quercus,aviva??
Noble jakos po 3,19-3,25zl jak dobrze pamietam!?