Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,04 zł , zmiana od tamtej pory: -75,00%

Re: cos nie gra

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-02-23 o godz. 22:11 ~finezja napisał(a):
> Dnia 2015-02-23 o godz. 21:48 ~finezja napisał(a):
> > Dnia 2015-02-23 o godz. 21:41 ~gaston napisał(a):
> > > lepiej sie wstrzymaj wogole, wystawia 5mln pkc a 100mln bedzie ukryte
> > >
> >
> > Ale to po 1gr? Jest szansa do piatku że będzie 1gr, skąd amszinfo że 100k poleci po 1gr?
>
> Halo czytałeś?

To kiedy poleci te 5mln PKC i 100mln z ukrytego, skąd masz te info?
Wstrzymuje się z kupnem po 1gr, to dziś będzie 1gr czy do końca tygodnia bo rożnie piszesz więc pytam?

halo?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NICOGAMES 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.