Dnia 2026-05-27 o godz. 09:44 ~Jose napisał(a):
> Szanowni wspołakcjonariusze Dino, dla pokrzepienia serc przypomnę tylko historię Tesco.
> > Nie ma takiej sytuacji, w której pozycja konkurencji L czy B byłaby nienaruszalna.
> > Tesco opuściło nasz kraj bo przegrało. Biedra też może zacząc tracić teren na rzecz Dino.
> > Jesli swiadomośc społeczna będzie rosła a ceny bedą się zgadzać, nie ma takiego przykazania że Bieda musi byc w Polsce do konca świata!
Carrefour też musi się z Polski wycofać. Nie dał rady. Górą nasi!