Szanowni wspołakcjonariusze Dino, dla pokrzepienia serc przypomnę tylko historię Tesco.
Nie ma takiej sytuacji, w której pozycja konkurencji L czy B byłaby nienaruszalna.
Tesco opuściło nasz kraj bo przegrało. Biedra też może zacząc tracić teren na rzecz Dino.
Jesli swiadomośc społeczna będzie rosła a ceny bedą się zgadzać, nie ma takiego przykazania że Bieda musi byc w Polsce do konca świata!