Jak akcjami zainteresuje się gorący kapitał to tu będzie powyżej 10 PLN w ciągu miesiąca.
Sprzedaż pakietu przez Krzyśka nic nie znaczy. Nie mógł przewidzieć tego co się dzieje na rynku stali a jest Meksyk. Ceny w górę i jeszcze chętni stoją w kolejkach.
Wynik 2Q to będzie rekord. 50 mln netto musi być a może i 10 mln PLN więcej. Takiej okazji spekulanci nie odpuszczą portfele już prawie napełnione. Takich obrotów na COG nigdy nie było. Dzienny obrót to do niedawna tyle co przez miesiąc.
Osobiście zakładam, że do końca czerwca będzie tu cena dużo wyższa niż 5 PLN.