Z szybowaniem to bym pozostał jednak ostrożniejszy. Jak słusznie autor wątku zauważył na COG jest ok. 20 razy więcej akcji niż na innych spółkach jak Drozapol czy Stalprod czy Bowim które obecnie szybują. To robi swoje. Siedzę na papierze i z radością przywitałbym takie wzrosty jak się widzi w sektorze, ale tu kurs będzie raczej mocno kontrolowany, bo prezes ma czym. Powolutku, ale mam nadzieję, że kurs na północ będzie jednak trwał:)