Co ty porównujesz ?
Centrostal Gdańsk do obecnej Grupy COG ?
Wtedy to były tylko jednostki handlowe a dzisiaj to przede wszystkim produkcja. Z wielką dystrybucją nie wyszło ale dzięki produkcji spółka pięknie teraz zarabia.
Co do 6 PLN to oczywiście, że cena akcji osiągnie taki poziom i to szybciej niż co się wydaje.