W dużym stopniu inflacja będzie do połowy roku problemem która odpowiada za wzrost cen ale chcę podrkreślić że zapotrzebowanie jest bardzo duże bo też inwestycje zostały wstrzymane przez Covid a teraz to wszystko ruszy i do tego duży zastrzyk gotówki na inwestycje w UE jak i w naszym kraju. Przygotujcie się na b.dobry rok dla spółek z segmentu przemysłowego!!