Sprzedali całe zapasy na 1kw na początku roku. Co do inwestycji to powinny ruszyć dopiero w połowie roku (mowa o dużych inwestycjach) które znacząco wpłynąć na wyniki spółki. Teraz wszystko zależy od tego jak UE poradzi sobie z covidem a już astra obniżyła swoje dostawy.
Jak będzie zobaczymy do tego wirus cały czas mutuje i można spodziewać się utrudnień.
Pozdrawiam