Jeżeli sprzedawali zapasy po nowych znacznie wyższych cenach to wynik 4Q2020 będzie bardzo dobry.
Osobiście szacuję zysk netto na poziomie 15-20 mln PLN co pozwoliłoby na wypłatę dywidendy na poziomie 20 gr. na akcję.
Taka dywidenda już nie wpłynie na wysokość kursu ale będzie dodatkiem dla obligatariuszy którzy objęli akcje z konwersji. To z kolei pozwoli na ewentualny skup przez inwestora w niższej cenie. Niższej czyli poniżej 3 PLN bo jestem pewien, że Przemek za swój pakiet nie chciałby rozmawiać o cenie niższej niż 6 PLN.