Nie kolego wszyscy zaczęli kupować teraz wywalanie nie ma sensu trzymanie akcji gwarantuje odbicie i realizację zysków. Słabe ręce dzięki takim trolom jak ty oddają to błąd. Cierpliwi zawsze zarobią gwarancją jest ponad 100mln. Akcji w rękach 3 osób. Teraz zrzuciło 1.48 % kupujących akcje 2serii ale tylko po to by uśrednić jeszcze niżej jak ubije się dno nastąpi wystrzał. Tyle milionów akcji a kurs spadł 2grosze. Kolego kurs jest pilnowany przez dużych graczy. Btc pójdzie w górę zobaczysz co się będzie działo. Moje pytanie masz akcje ty grosza nie masz przy duszy z pensji listonosza możesz być tylko trolem ile Ci dają 3tys. Zł za te bzdury co wypisujesz. Super że spadło kupuj.