Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Co zrobi Prezes?

Zgłoś do moderatora
A ja i tak myślę, że to dopiero początek sporych wzrostów. Jak przebije 0,4 to musi polecieć bardzo wysoko. A zyski każdy realizuje kiedy chce. Ważne że są i to spore. Kto kupił za 0,11-0,15 to już ma przynajmniej 100 - 200 - 300% . A prezes nie odpuszcza, co z tego że dzisiaj wystawione 3x200 +120 tyś. Kupił już z 7 milionów to jeszcze 2-3 dokupi. I tak nie może ich sprzedać poniżej 0,40 a akcji coraz mniej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCZ 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.