Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -7,46%

Re: Co z tą decyzją?

Zgłoś do moderatora
Vklf nie rozumiem tej spółki. Mam tu tyle kasy zamrożonej że aż głowa boli. Zobacz taka Energy jak poszła w porównaniu do naszej spółki. Jeszcze trochę a Fotovolt ruszy szybciej niż to. Coś nam się w tej spółce nie zgrywa. Może nie ma tu żadnych większych graczy i została tylko drobnica i już mają w tą spółkę wiadomo co? Z drugiej strony w Fotovolt pokazywali się wielcy gracze i też jakoś spektakularnie nie urosło. Ja jak już ta spółka pójdzie w góre i odzyskam swoją kasę to kończę z NC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRAS 0,81% 0,25 2026-04-24 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.