Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,46 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Re: co wynika z Uchwał WZ z 11.02. i skupu akcji

Dnia 2020-02-12 o godz. 14:12 ~Steven napisał(a):
> Dnia 2020-02-12 o godz. 10:07 ~duraj napisał(a):
> > Widzi mi się patrząc na te przyjęte zmiany w statucie co do zakresu działalności/ w 14 bodaj zakresach / ,że NTT ma jakąś nową koncepcję na dodatkową działalność . Oby .I prawdopodobnie po to skupuje akcje ,żeby mieć na to dodatkowe fundusze - bo jak wynika z uchwał WZ z 2015 i 2019 - to skupuje nie " w celu umorzenia " ale " celem dalszej odsprzedaży "- jak rozumiem z dużym zyskiem . Co prawda skup idzie im jak po grudzie , / skupili jak dotąd tylko kilkanaście % planowanego pakietu /- ale to mnie akurat nie dziwi - no bo to to trzeba być durniem albo dramatycznie potrzebować kasy ,żeby oddać papier za 2,40-2,50 zł jak nominalnie warty jest 6 zł , a księgowo 10 zł , przy C/WK - na śmiesznym poziomie 0,25 . Akcje powinny być po min.20 zł - przy skromnym C/ WK / znacznie mniejszym niże średnia GPW / - 2,0 , ja osobiście poniżej tej ceny nie sprzedam . Problemem NTT jest niestety b. tradycyjny i mało mobilny inwencjonalnie zarząd / może to się właśnie zmienia w zw. z tym nowym Statutem / no i niespotykanie mały free float / realnie ok. 8 % z formalnie wykazywanych 20 % , ale zdecydowana większość tzw. drobnych a rozsądnych inwestorów i tak nie sprzeda poniżej 10 zł tj. wartości księgowej tj.max ceny skupu wg Uchwały WZ z czerwca"19
> > Zarobią tylko cierpliwi ,frustraci wyprzedadzą się za grosze !.
>
> Dalej nie czytałem tylko do momentu. Pozyskaja pieniądze ze skupu akcji i umorzenia - jak dobrze zrozumiałem. Hahaha

========================================
Sorry juz odszczekuje co powyżej. Ma kolega rację, będzie grubo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 2,50% 2,05 2020-04-07 12:24:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.